Зі святом,козачата!

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.


Православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».
Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.
Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І, до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.
Наш 2-А клас разом з міською бібліотекою на передодні свята влаштували справжні козацькі забави. Хлопці дивували своєю силою, мужністю, спритністю та розумом. Дівчата завзято підтримували наших маленьких захисників та співали українських пісень. На закінчення свята подарували хлопчикам листівочки з найщирішими побажаннями. 
Таке дійство подарувало усім багато позитивних емоцій та закарбувалося у нашій памяті надовго!